Realizace zahrady v Rudě

Reference
Reference
Reference

Projekt zahrnoval různé stavební prvky a úpravy terénu, které vyžadovaly náročné úpravy a přesun stovek tun materiálu. Následující části zdůrazňují klíčové vlastnosti a výzvy, které byly při projektu překonány.

Přehled projektu:

Cílem projektu bylo vytvořit krásný a funkční zahradní prostor pro klienta v Rudě. Kromě složitých terénních úprav a výměrů měl projekt zahrnovat instalaci několika stavebních prvků a vytvoření specifických prvků zahrady. Následující části stručně popisují klíčové prvky projektu a výzvy, které s sebou přinesl.

Popis projektu:

  1. Vstupní schodiště bez finálního obkladu: Součástí projektu bylo vytvoření vstupního schodiště do zahrady. I přestože finální obklad ještě nebyl instalován, schodiště bylo správně navrženo a postaveno, aby sloužilo jako bezpečný a přístupný vstup.
  2. Zámková dlažba: Jedním z hlavních prvků zahrady byla zámková dlažba. Přesný design a vzor nebyl ještě definitivně stanoven, ale byly provedeny potřebné přípravné práce a instalována základní struktura dlažby.
  3. Zpevněná plocha pro ohniště bez finálního povrchu: V rámci projektu byla vyhrazena zpevněná plocha pro umístění ohniště. Povrchová úprava této plochy ještě nebyla rozhodnuta, ale byla vytvořena pevná základna pro budoucí instalaci.
  4. Zpevněná plocha pro vyvýšené záhony bez finálního povrchu: Dalším prvkem projektu byla zpevněná plocha pro vyvýšené záhony. Stejně jako v případě ohniště, finální povrch této plochy ještě nebyl určen, ale byla provedena příprava a vytvořena stabilní podložka.
  5. Opěrná zeď k vytvoření kaskády včetně schodiště: Součástí projektu byla také stavba opěrné zdi

Rádi se postaráme i o vaší zahradu